Ptasia Polana

Ptasia Polana

Ptasia Polana

Ptasia Polana

Ptasia Polana

Ptasia Polana

Ptasia Polana

Ptasia Polana

Ptasia Polana

Domy jednorodzinne i mieszkania z ogródkiem

Osiedle Ptasia Polana, oferuje domy jednorodzinne o powierzchni 117 m2 ,ekonomiczne i przestronne mieszkania trzypokojowe o powierzchni  81,4 m2, oraz mieszkania dwukondygnacyjne o powierzchni 109,8 m2. Do każdego mieszkania przynależy ogródek ok. 250 m2, oraz miejsce postojowe, a w przypadku domów jednorodzinnych-garaż. Funkcjonalnym i oryginalnym dopełnieniem projektowanych wnętrz są duże okna, zapewniające dobre oświetlenie pomieszczeń oraz tarasy, które są naturalnym przedłużeniem salonu. Mieszkania są zaprojektowane z dużą starannością i troską o komfort życia ich przyszłych mieszkańców.

Dom z ogrodem 117 m2

Na parterze znajduje się salon, kuchnia,toaleta, wiatrołap,hol i garaż. Na piętrze garderoba, łazienka i trzy sypialnie. Każdy z domów jednorodzinnych znajduje się na niezależnej działce o pow.od 200 do 300mk2, która ma wydzieloną księgę wieczystą.

Plan domu M5 >>

Mieszkanie 81,4 m2 + ogródek

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow 81,4m2. salon z kominkiem i jadalnią, kuchnia, dwa pokoje i łazienka oraz wyjście do ogrodu. Oryginalnym dopełnieniem projektu jest taras, który latem staje się naturalnym przedłużeniem salonu.

Plan mieszkania M1 >> Plan mieszkania M2 >>

Mieszkanie 109,8 m2 + ogródek

Przestronny ponad stumetrowy apartament z praktycznym podziałem na strefy, dzienną i gościnną (dolny poziom) oraz prywatną (na górze). W strefie dziennej znajduje się salon z kominkiem i kuchnią , oraz przestronny 23 metrowy taras .Do dyspozycji gości WC. W drugiej części na pierwszym poziomie sypialnia z garderobą i łazienką. Funkcjonalnym i oryginalnym dopełnieniem projektowanych wnętrz są duże okna, zapewniające dobre oświetlenie pomieszczeń. Drugi poziom zaprojektowany został jako odrębna, prywatna część mieszkańców. Trzy sypialnie, łazienka oraz taras z wyjściem z jednej z sypialni stanowi o atrakcyjności tych pomieszczeń. Łączna powierzchnia tarasów w tym apartamencie to ponad 30 m2. Mieszkania są zaprojektowane z dużą starannością i troską o komfort życia ich przyszłych mieszkańców.

Plan mieszkania M3 >> Plan mieszkania M4 >>

Mieszkanie 109,8 m2 alternatywny rozkład pomieszczeń

Przestronny ponad stumetrowy apartament z praktycznym podziałem na strefy, dzienną  (dolny poziom) oraz prywatną (na górze). W strefie dziennej znajduje się salon z wyjściem na przestronny taras,  kuchnia połączoną ze spiżarnią i łazienka. Funkcjonalnym i oryginalnym dopełnieniem projektowanych wnętrz są duże okna, zapewniające dobre oświetlenie pomieszczeń w dzień, oraz kominek dodający uroku i ciepła w zimowe wieczory. Drugi poziom zaprojektowany został jako odrębna, prywatna część mieszkańców. Trzy sypialnie, łazienka oraz taras z wyjściem z jednej z sypialni stanowi o atrakcyjności tych pomieszczeń. Łączna powierzchnia tarasów w tym apartamencie to ponad 30 m2. Mieszkania są zaprojektowane z dużą starannością i troską o komfort życia ich przyszłych mieszkańców.

Plan mieszkania M3 >> Plan mieszkania M4 >>